Scholarship

Škola ponúka zľavy na full-time štúdium anglického jazyka 20 lekcií týždenne/ 15 hodín počas  mesiacov: November, December, Január, Február. Je to skvelá príležitosť navštevovať školu akreditovanú British Council-om v UK a absolvovať full-time kurz anglického jazyka a získať zľavu až 505 GBP. Aby sa klient kvalifikoval, musí mať aspoň stredne pokročilú úroveň znalosti anglického jazyka. Je možné študovať 2, 4, 6 alebo 8 týždňov a ušetriť tak poplatky za kurz. Študenti môžu získať English 2000 jazykový certifikát. Študenti môžu zároveň navštevovať týždenne tzv. language clinic – konzultácie s lektorom zdarma (2 lekcie/ 1.5 hod.),  kde prebieha výučba 1:1 – učiteľ: študent na pomoc s domácimi úlohami, gramatikou atď.

Nástupy na kurz:

Nástup každý pondelok počas mesiacov: November, December, Január, Február

NÁKLADY SPOJENÉ S PROGRAMOM

Poplatok pri podpise zmluvy 2 týždne 265 GBP ( pôvodne 315 GBP )
Poplatok pri podpise zmluvy 4 týždne 355 GBP ( pôvodne 555 GBP )
Poplatok pri podpise zmluvy 6 týždne   445 GBP ( pôvodne 795 GBP )
Poplatok pri podpise zmluvy 8 týždne  530 GBP ( pôvodne 1035 GBP)

A čo všetko za to dostaneš?

  • asistenciu počas celého vybavovacieho procesu
  • zaslanie dokumentácie partnerskej organizácii
  • vyučovanie v triedach podľa zvolenej alternatívy programu
  • jazykový certifikát English 2000 po úspešnom ukončení kurzu
  • plnú podporu v núdzi zabezpečenú partnerskou organizáciou

Ďalšie poplatky, s ktorými musíš rátať sú:

  • poistenie v zahraničí – 2 alternatívy podľa preferencie klienta a dĺžky pobytu (odporúčané je komplexné poistenie) – a) denná sadzba – 1,04 EUR/deň len liečebné náklady alebo 1,53 EUR/deň komplexné cest. poistenie; b) ročná sadzba bez prerušenia – 75,20 EUR len liečebné náklady alebo 121,60 EUR  komplexné poistenie.
  • ubytovanie – Home stay – ubytovanie v hostiteľskej rodine – jednoposteľová izba, polpenzia: 145 GBP/týždeň, cez leto 165 GBP/týždeň, dvojposteľová izba, polpenzia: 115 GBP/týždeň, cez leto 135 GBP/týždeň
  • ubytovanie – Room only – strava nie je poskytovaná, študenti majú k dispozícii kuchyňu, cena sa pohybuje v závislosti od lokality a typu zabezpečeného ubytovania a môže byť cca. 100-110 GBP týždenne.
  • doprava do UK vo výške cca. 65 EUR až 400 EUR. Presná suma závisí od formy dopravy (letecky, autobusom) a aktuálnej ceny a bude presne špecifikovaná v čase rezervácie letenky.
  • odporúčaná hotovosť pri vstupe do UK min. cca. 500 – 600 GBP

Čo povedali klienti

Každopádne program hodnotím veľmi pozitívne a určite ho odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine a spoznať Anglicko

Zuzana, UK

Tento pobyt v Anglicku, ja tomu vravím najlepšia „dovolenka“ na akej som kedy bol, mi však dal oveľa viac ako len zlepšenie znalosti anglického jazyka.

Anton, UK

Ahojte, asi pred týždnom som sa vrátil z Anglicka a musím dodať jedným dychom: Bolo to úžasné! Moja angličtina sa posunula o výrazný krok ďalej, spoznal som kopec ľudí z celej Európy, videl kúsok sveta a hlavne som si otestoval, aké to je robiť vlastné rozhodnutia a znášať ich dôsledky úplne sám.

Anton
Manager

Môj dávny sen o štúdiu anglického jazyka v zahraničí sa stal vďaka Career International skutočnosťou a po jednoduchom a rýchlom vybavení programu som sa ocitla v prenádhernom  prímorskom meste Bournemouth na juhu Anglicka.

Zuzana

v prvom rade by som sa chcela poďakovať za skvelý program!!! Nanešťastie program je "over" a ja nemôžem uveriť, že to všetko fakt nebol len sen! :)))

Barbora
Student
Go Top