Study English

Štúdium všeobecnej angličtiny na plný úväzok pomôže študentom zlepšiť úroveň znalosti anglického jazyka (full-time štúdium 20 vyučovacích hodín/ 15 hod. týždenne, resp. pri 1 a 2 týždňovom intenzívnom kurze 30 vyučovacích hodín tj. 22.5 hod. týždenne. Ku kurzu sú učebnice a v náplni je praktizovanie počúvania, hovorenia, čítania, písania a gramatiky. Od študentov sa očakáva denné spracovanie domácich úloh, čo je súčasťou kurzu. Všetky učebné materiály sú poskytnuté a vybavenie na samoštúdium ako aj knižnica sú taktiež k dispozícii. Študenti môžu získať English 2000 jazykový certifikát. K dispozícii sú ako intenzívne kurzy všeobecnej angličtiny tak aj kurzy popri práci. Študenti môžu zároveň navštevovať týždenne tzv. language clinic – konzultácie s lektorom zdarma (2 lekcie/ 1.5 hod.), kde prebieha výučba 1:1 – učiteľ: študent na pomoc s domácimi úlohami, gramatikou atď.

Nástupy na kurz a program:

Pravidelné nástupy každý pondelok

NÁKLADY SPOJENÉ S PROGRAMOM

Poplatok pri podpise zmluvy 85 GBP
Poplatok – Full-time kurz
– týždenne 120 GBP
– 12 týždňov 1440 GBP
– každý ďalší týždeň 95 GBP
Poplatok – intenzívny kurz
– týždenne 165 GBP

A čo všetko za to dostaneš?

 • asistenciu počas celého vybavovacieho procesu
 • zaslanie dokumentácie partnerskej organizácii
 • vyučovanie v triedach podľa zvolenej alternatívy programu – okrem sviatkov (tieto hodiny nie sú nahrádzané)
 • jazykový certifikát English 2000 po úspešnom ukončení kurzu
 • sprostredkovanie spiatočnej letenky do UK
 • plnú podporu v núdzi zabezpečenú partnerskou organizáciou

Ďalšie poplatky, s ktorými musíš rátať sú:

 • poistenie v zahraničí – 2 alternatívy podľa preferencie klienta a dĺžky pobytu (odporúčané je komplexné poistenie) – a) denná sadzba – 1,04 EUR/deň len liečebné náklady alebo 1,53 EUR/deň komplexné cest. poistenie; b) ročná sadzba bez prerušenia – 5,20 EUR len liečebné náklady alebo 121,60 EUR  komplexné poistenie.
 • ubytovanie – Home stay – ubytovanie v hostiteľskej rodine – jednoposteľová izba, polpenzia: polpenzia: 145 GBP/týždeň, cez leto 165 GBP/týždeň, dvojposteľová izba, polpenzia: 115 GBP/týždeň, cez leto 135 GBP/týždeň
 • ubytovanie – Room only – strava nie je poskytovaná, študenti majú k dispozícii kuchyňu, cena sa pohybuje v závislosti od lokality a typu zabezpečeného ubytovania a môže byť cca. 100-110 GBP týždenne.
 • doprava do UK vo výške cca. 65 EUR až 400 EUR. Presná suma závisí od formy dopravy (letecky, autobusom) a aktuálnej ceny a bude presne špecifikovaná v čase rezervácie letenky.
 • odporúčaná hotovosť pri vstupe do UK min. cca. 500 – 600 GBP

Čo povedali klienti

Každopádne program hodnotím veľmi pozitívne a určite ho odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine a spoznať Anglicko

Zuzana, UK

Tento pobyt v Anglicku, ja tomu vravím najlepšia „dovolenka“ na akej som kedy bol, mi však dal oveľa viac ako len zlepšenie znalosti anglického jazyka.

Anton, UK

Ahojte, asi pred týždnom som sa vrátil z Anglicka a musím dodať jedným dychom: Bolo to úžasné! Moja angličtina sa posunula o výrazný krok ďalej, spoznal som kopec ľudí z celej Európy, videl kúsok sveta a hlavne som si otestoval, aké to je robiť vlastné rozhodnutia a znášať ich dôsledky úplne sám.

Anton
Manager

Môj dávny sen o štúdiu anglického jazyka v zahraničí sa stal vďaka Career International skutočnosťou a po jednoduchom a rýchlom vybavení programu som sa ocitla v prenádhernom  prímorskom meste Bournemouth na juhu Anglicka.

Zuzana

v prvom rade by som sa chcela poďakovať za skvelý program!!! Nanešťastie program je "over" a ja nemôžem uveriť, že to všetko fakt nebol len sen! :)))

Barbora
Student
Go Top